Багаторічний досвід

Glushnikoff в своєму сучасному вигляді існує з 2020 року, проте як магазин комплектуючих для вихлопних систем і загалом запчастин та аксесуарів для автомобілів, бере свій початок в далекому 1995 році. Як результат: величезний досвід роботи з підбору автомобільних запчастин, кваліфікований персонал та асортимент, напрацьований роками.

Наша мета - бути корисними

Ми віримо, що кожна людина існує для того, щоб зробити світ кращим. Щодня наші спеціалісти працюють над тим, щоб Ви знайшли необхідні комплектуючі з легкістю, а вільний час присвятили собі та близьким. Завдяки легкому пошуку та якісному сервісу ми робимо життя наших клієнтів трішки кращим.

Наш пріорітет

Кожен працівник магазину Glushnikoff націлений на те, щоб кінцевий споживач отримав необхідні запчастини максимально швидко. Ми знаємо як важливо завжди бути в темпі сучасного життя, в якому автомобіль відіграє надзвичайно важливу роль. Саме тому наш пріорітет - щоб Ваш автомобіль був у справному стані і в такому вигляді, як бажає його власник.

Все для вихлопних систем в одному місці

Так, одна з багатьох наших цілей - утворити такий асортимент, щоб Ви змогли отримати всі необхідні комплектуючі для вихлопних систем в одному місці. В нашої команди багато цілей та бажання їх реалізовувати для того, щоб робити життя наших клієнтів легшим та кращим.