Доставка

Доставка замовлень з інтернет-магазину glushnikoff.com можлива двома компаніями перевізниками: Нова пошта та Delivery. Варіанти доставки розраховуються за тарифами перевізника.

Відправлення товарів через компанію Нова Пошта відбувається після погодження Вашого замовлення з нашим менеджером (уточнення місця доставки, способу оплати та ін.). Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника. Рекомендуємо цю компанію для оформлення НЕ крупногабаритних замовлень.

Рекомендуємо до користування послугами компанії Delivery у випадку замовлення крупногабаритних товарів.

Оплата

Оплата за запчастини та комплектуючі може здійснюватись декількома способами:

  • Онлайн оплата карткою Applepay, Visa/MasterCard через plata by Mono.

Без комісій. Без очікувань рахунку. Надаємо фіскальний чек.

Plata by Mono – це система миттєвих платежів, створена Monobank (Україна).
Monobank дозволяє легко відправляти гроші з банківської картки систем VISA / MASTERCARD або будь-якої картки Mono.

  • Оплата на розрахунковий рахунок ФОП (безготівковий рахунок)
  • Готівкою (лише при самовивозі з магазину у м.Львів)

Обмін та повернення

Якщо товар належної якості за якоїсь причини Вам не підійшов, Ви можете відразу ж повернути його, за умови, що товар не експлуатувався.

Повернення товару належної якості можливе, якщо збережені: його товарний вигляд без слідів експлуатації (ціла фабрична упаковка), комплектація і споживчі властивості.

При відмові від товару, в разі якщо він є частиною комплекту, повернення здійснюється тільки повним комплектом.

Якщо за результатами експертизи буде прийнято рішення про те, що Вами виконані всі перераховані вище умови і товар підлягає поверненню, то ми повернемо Вам його вартість не пізніше ніж через 5 банківських днів з моменту отримання товару.

Якщо ж в ході експертизи буде встановлено, що товар був в експлуатації, має зовнішні пошкодження або дефекти (пошкодження тканини, швів, ярликів, вишивок, аплікацій, подряпини), то ми змушені будемо прийняти негативне рішення і повернути Вам замовлений товар.

У будь якому разі, якщо Вам не підійшли придбані запчастини та комплектуючі - зв'яжіться з нашим менеджером для погодження подальших дій.

Наша ціль - щоб Ви були задоволені і постараємось уникнути будь-яких непорозумінь.